Cholesiowy Dworek

Hotel przy Targach Kielce Imprezy integracyjne Dom weselny Wesela

Restauracja
w Chelosiowym Dworku

Restauracja Chelosiowy Dworek to typowo polska kuchnia, aczkolwiek lekka i odtłuszczona. Kulinarna sztuka naszego kucharza polega przede wszystkim na tym, aby było świeżo, zdrowo i przede wszystkim smacznie.

Domowa, ciepła atmosfera sprawia, że już od progu czujemy niesamowity atmosferę wytwornej kuchni.

Charakteru miejsca nadaje bogate wnętrze, które pozwala oderwać się od rzeczywistości. U nas nie tylko zjesz domowy obiad, ale także napijesz się pysznej kawy. W naszym lokalu znajdziesz spokojny, komfortowy stolik do pracy ze stałym bezprzewodowym łączem internetowym, a także odpowiedni na spotkanie biznesowe.

Wszystkich przejezdnych, jak i miejscowych, których zmorzy głód zapraszamy na pyszne dania do naszej restauracji. Zaspokoimy gusta kulinarne nawet najbardziej wybrednych Gości.

Chelosiowy DWOREK, 26-065 Jaworznia 208A,
rezerwacja@chelosiowydworek.eu, tel: 690 900 280 lub 690 900 180
Projekt pn.: ” Wzrost konkurencyjności firmy JMZ Spółka z o.o. poprzez rozszerzenie zakresu działalności o nowe usługi gastronomiczno - hotelarskie ” nr projektu WND-RPSW.01.01.00-26-241/10

współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007-2013 i budżetu państwa.
W ramach projektu wprowadzono 5 nowych usług w przedsiębiorstwie:
1. usługi hotelarskie - wynajem pokoi 2. usługi restauracyjne- śniadania
3. usługi restauracyjne- pozostałe posiłki 4. organizacja przyjęć okolicznościowych
5. organizacja szkoleń.
Ponadto w ramach projektu stworzono 8 nowych miejsc pracy.
... dla rozwoju Województwa Świętokrzyskiego...